Dalintis

Makita ir aplinkosauginė atsakomybė


Visose veiklos srityse, ypač prietaisų gamyboje, Makita atsižvelgia į aplinkosauginę atsakomybę. Bendrovė ieško geriausių sprendimų, kaip sumažinti neigiamą poveikį aplinkai per visą gaminio tarnavimo laiką kiekviename jo etape – nuo jo gamybos proceso, pristatymo iki naudojimo. Siekiama, kad produktai būtų kuo draugiškesni aplinkai ir perdirbami.

Gamyba

Visose Makita gamyklose didelis dėmesys skiriamas darbo procesų ekologiškumui, o labiausiai siekiama naudoti kuo mažiau pavojingų ir kenksmingų medžiagų. Makita visiškai atitinka visus RoHS (Pavojingų medžiagų naudojimo elektros ir elektroninėje įrangoje apribojimo) bei WEEE (Elektrinių ir elektroninių atliekų) direktyvų reikalavimus.

Perdirbimas

Bendrovė Makita laikosi veiksmingos perdirbimo programos, kurios tikslas yra, kad visi į Makita sugrįžę nebenaudojami prietaisai  ir akumuliatoriai būtų tinkamai perdirbti. Makita yra įsipareigojusi pasirūpinti už savo klientus grąžintų neveikiančių prietaisų ir akumuliatorių perdirbimu. Taip metalo ir plastikinės dalys veiksmingai panaudojamos naujai, nedarant aplinkai didelės žalos.

CO2

Makita tausoja aplinką ir sieka kasdienėje veikloje mažinti savo anglies pėdsaką. Makita Corporation yra įsipareigojusi mažinti anglies dioksido emisiją kiekvienoje Makita gamykloje aplink visą pasaulį. Šiuo tikslu buvo įsteigtas atskiras komitetas, kuris rūpinasi šios užduoties įgyvendinimu ir prižiūri, kad Makita laikytųsi duotų pažadų.